Polecamy

Gemini Park gra razem z WOŚP

Magiczna karuzela pozytywnej energii, ale przede wszystkim pomocy już po raz 25 rozkręci całą Polskę. Bielsko-Biała już prawie gotowa na przekazanie gorących serc i oczywiście środków finansowych dla potrzebujących! Bielskie Centrum Handlowe Gemini Park zaprasza do wspólnej zabawy połączonej z tradycyjną zbiórką pieniędzy, w tym roku dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

15 stycznia cała Polska, połączona niezwykłą więzią będzie dzielić się dobrocią, ale również wspierać finansowo potrzebujących. Poza głównymi imprezami w mieście, warto także odwiedzić Gemini Park w godz. 10:00 – 20:00. Przygotowano na ten wyjątkowy dzień wiele atrakcji.

Wystrój Centrum będzie nawiązywał do jubileuszowego Finału, a ciekawi i zaskakujący goście – klauny, umilą klientom pobyt w galerii, zachęcając do włączenia się w tradycyjną zbiórkę. Za “wrzutkę” do orkiestrowej puszki każdy będzie mógł także zakosztować pysznej waty cukrowej. Wspólne “Orkiestrowe” granie, łącząc się z całą Polską, zakończymy o 20:00.

Szczegóły dotyczące harmonogramu 25. Finału WOŚP w Bielsku-Białej i Centrum Handlowym Gemini Park znaleźć można na plakatach. Zapraszamy do wspólnego grania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i dobrej, integrującej zabawy.