Zdrowie i uroda

Piknik zdrowia na zamku

Zdrowie jest chyba jedynym dobrem, którego tak naprawdę nie da się kupić. O zdrowiu myślimy i mówimy najczęściej wtedy, kiedy zaczynamy chorować. Czas zmienić te przyzwyczajenia i myśleć o zdrowiu nie tylko w chorobie. Co robić, by pomóc sobie utrzymać się w jak najlepszej formie, by jak najrzadziej sięgać po farmaceutyki, by cieszyć się dobrą kondycją?

.

Na te i wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć Państwu podczas pikniku zdrowia, który odbędzie się na zamku książąt Sułkowskich w Bielsku-Białej w sobotę, 25 lutego organizatorzy wydarzenia, Lokalna Organizacja Turystyczna BESKIDY i Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny. Piknik potrwa od godziny 9.00 do 15.00 i podzielony zostanie na następujące bloki tematyczne:

.

Ćwiczenia (dziedziniec zamkowy)

  9.00 capoeira

11.00 joga

13.00 tai chi

.

Wykłady i warsztaty (salon muzyczny)

  9.30 leki nie z apteki

11.00 zdrowy kręgosłup

13.00 magia oddechu

.

Badania i masaż tajski

10.00-14.00

▪ badania komputerowe wzroku

▪ badania poziomu cukru we krwi

▪ pokazy masażu tajskiego

.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia strony www.visitbielsko.pl i profilu stowarzyszenia na FB: www.facebook.pl/lot.beskidy, gdzie na bieżąco będą szczegółowo opisywane poszczególne aktywności realizowane w ramach pikniku. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt poprzez profil na FB, e-mail: biuro@visitbielsko.pl lub telefonicznie: 537 618 837.