Main Okoliczności

W Beskidach wybiorą Mistera

Już w najbliższą sobotę, 11 marca, w bielskiej „Wirtuozerii” odbędzie się gala konkursu Mister Beskidów 2017. Organizatorem konkursu jest bielska agencja Grabowska Models.

Intensywne próby taneczne z choreografką, przygotowanie prezentacji pokazowych, przymiarki w firmie Moda-Pol i wizyty w salonie fryzjerskim TRENDY wypełniły finalistom prawie cały dzień.

Godziny popołudniowe to spotkanie z jurorkami, rozmowy i zdjęcia. Były emocje, ale panowie zaprezentowali się fantastycznie.

Wieczorem na finalistów konkursu czekała niespodzianka. Z okazji Dnia Mężczyzny właściciel kręgielni w Galerii Sfera zafundował całej ósemce finalistów turniej gry w kręgle. Panowie odreagowali stres, zintegrowali się jeszcze bardziej i walczyli ambitnie o wygraną. Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas sobotniej gali finałowej.

W sobotę, 11 marca, poznamy też nowego Mistera Beskidów 2017 oraz vice misterów, a także zdobywców tytułów komplementarnych.

Wszyscy finaliści zostali zaproszeni do Warszawy do kolejnego etapu konkursu Mister Polski 2017, który odbędzie się już 19 marca.

Lista finalistów konkursu Mister Beskidów 2017:

1. Przemysław Węgrzyn

2. Szymon Chrobok

3. Damian Trepka

4. Grzegorz Pawlak

5. Konrad Adamus

6. Amadeusz Piela

7. Mateusz Badowicz

8. Dawid Czernek