Styl życia

Wiosenne warsztaty stylu

W środę 22 marca 2017 r. zapraszamy do Kubiszówki na wiosenne warsztaty stylu dla młodych kobiet! 

Na spotkaniu ze stylistką poznamy trendy wiosny 2017, będziemy mogły się dowiedzieć, co najbardziej pasuje do każdego typu urody, jakie ubrania kupować, aby zakryć mankamenty figury oraz jak dobrać ciekawe dodatki które uatrakcyjnią naszą garderobę! Zapewniamy też aromatyczną kawę i mnóstwo dobrej energii!

Wstęp wolny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o zapisy w sekretariacie Kubiszówki lub pod nr 33 812 58 86.

Spotkanie będzie trwać od godz. 17.00 do 18.30. Dla maluchów, które przyjdą ze swoimi mamami, zapewniamy zabawy plastyczne i ruchowe pod opieką instruktorki Kubiszówki.

MIEJSCE: Kubiszówka

TERMIN: środa 22 marca 2017 godz. 17.00


Jak starej szafie nadać nowe tchnienie,czyli piękno i moda dla dojrzałych kobiet!

24 marca br. o godz. 17.00 w bielskiej Kubiszówce odbędą się wiosenne warsztaty stylu dla pań w wieku 60+. Spotkanie organizowane jest przez naszą placówkę wspólnie ze Stowarzyszeniem Akademia Seniora.Gościem spotkania będzie stylistka, która podpowie nam, jak komponować ubiór, aby wyglądać młodo i atrakcyjnie, doradzi w jaki sposób, za pomocą niewielkich zmian, odświeżyć naszą garderobę. W spotkaniu weźmie również udział ekspertka – pani optyk, która pomoże nam dostosować rodzaj oprawek do kształtu twarzy. Przedsięwzięcie zostało dofinansowane ze środków gminy Bielsko-Biała w ramach zadania publicznego „Sukces nie zna wieku”.

MIEJSCE: Kubiszówka

TERMIN: piątek 24 marca 2017 godz. 17.00