Main Polecamy

Aktywuj DOBRO – koncert charytatywny

Aktywuj DOBRO to projekt społeczno-kulturalny, oparty o działania charytatywne, skierowane na pomoc drugiemu człowiekowi. Hasła, które przyświecają takiej działalności, to nie puste slogany, lecz motto, którym starają się żyć organizatorzy wydarzenia. Chcą poprzez działania kulturalne szerzyć DOBRE słowo, zarażać ludzi DOBRĄ jakością, sztuką którą warto obserwować i tworzyć. Wierzą, że współpraca między ludźmi jest kluczem do zmiany świata, a nasze umiejętności odpowiednio wykorzystane i pomnożone umożliwiają nam tworzenie DOBRYCH rzeczy.

Koncert aktywuj DOBRO jest wydarzeniem charytatywnym. Dochód zebrany podczas koncertu przeznaczony zostanie na konkretny cel, a dokładniej na wsparcie budowy hospicjum dla dzieci ŚWIETLIKOWO. Jednego z niewielu w Polsce bezpłatnych Ośrodków dziennych dla nieuleczalnie chorych dzieci – Śląskiego Hospicjum Stacjonarnego przeznaczonego wyłącznie dla dzieci.

Już 22 maja 2017 roku odbędzie się druga edycja aktywuj DOBRO, a koncert odbędzie się w cieszyńskim Teatrze im. Adama Mickiewicza.

Zaproszono artystów polskiej sceny muzycznej i kabaretowej.

Pojawią się m. in. Ghostman z zespołem: Robert Szewczuga, Piotr Matusik, Patryk Zakrzewski, Krzysztof Maciejowski oraz standuperzy:: Michał Kempa, Piotr Popek.