Main Polecamy

Premierowy koncert premierowego albumu Zespołu The Djangos

Po 3 latach prób i pracy twórczej oraz zdobyciu z jednej strony doświadczenia a z drugiej świadomości na co się właściwie porywają, zespół The Djangos zdecydował się wydać swój pierwszy autorski album długogrający.

The Djangos to zespół dziesięciu pasjonatów, którzy spotkali się z potrzeby serca, a może nawet i duszy, ale przede wszystkim z bezwarunkowej miłości do muzyki. Ogromne znaczenie ma dla nich kultura reggae, ale też szeroko pojęta muzyka światowa (z pewnymi wszak gatunkowymi wyjątkami). Muzycy wierzą, że muzyka może zmienić świat na lepsze i ta właśnie wiara połączyła ich w jeden zespół.

Zaproszenie na koncert https://www.youtube.com/watch?v=9M1pqk6KAlI&feature=youtu.be

Klip do singla Messajah promującego płytę Hot & Fire https://www.youtube.com/watch?v=_T2WqE8n7kk&feature=youtu.be

Geneza nazwy zespołu:
“Wielbiciele filmów Quentina Tarantino pewnie będą mieli pewne skojarzenia i to jest bardzo dobry trop. Rzeczywiście genialny film ”Django” był naszą inspiracją a do muzyki podchodziliśmy bardzo intuicyjnie i dążyliśmy aby album o nazwie ”Hot & Fire” był wyjątkowy, a zarazem świadomy i muzyka, którą chcemy się podzielić sprawiała pewną radość. Budując zespół, elementem kluczowym było poszukanie takich ludzi, którzy włożą serce w te piosenki i dziś po całym przedsięwzięciu możemy powiedzieć, że cel został osiągnięty świadomie, bez nacisków a przede wszystkim w zgodzie ze sobą.” – tłumaczą członkowie zespołu.

Na zespół składają się:
Natalia ”Ka” Paruszewska – urodzona w Niemczech, wychowana w Nowym Yorku charyzmatyczna wokalista zespołu od 2013 na stałe mieszkająca w Bielsku-Białej,
Angelika Wróbel – perkusja,
Monika Biczysko – chóry oraz instrumenty klawiszowe,
Dorian Borek – instrumenty klawiszowe,
Janusz Zalewski – gitara,
Tomasz Kinecki – instrumenty perkusyjne,
Paweł Kamiński – saksofon,
Marcin Malarz – trąbka,
Piotr Zawada – puzon,
Daniel Wysocki – bass.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w recepcji Hotelu Grępielnia oraz w dniu koncertu przed wejściem w klubie.