Main Polecamy

Jak doBBrze znasz miasto?

Już w najbliższą niedzielę 24 września odbędzie się piąta edycja gry miejskiej “Jak doBBrze znasz miasto?”. Dzięki grze można poznać najciekawsze miejsca w Bielsku-Białej, a na koniec otrzymać nagrodę. Poprzednie edycje co roku gromadziły setki poszukiwaczy miejskich tajemnic.

Z okazji Światowego Dnia Turystyki Fundacja Kultury „Kalejdoskop” zaprasza sympatyków naszego miasta do udziału w piątej edycji gry miejskiej. W zabawie mogą uczestniczyć wszyscy – dorośli i dzieci, rodziny, grupy znajomych i przyjaciół czy klasy szkolne.

W niedzielę 24września między godziną 13 a 18 zarejestruj się w Aquarium, pobierz specjalną ulotkę! Wyznacza ona trasę, z którą można poznać najciekawsze miejsca w mieście. Nie jest to jednak bierna wycieczka, ale aktywne poznawanie – wykonywanie zadań, poszukiwanie, rozwiązywanie przygotowanych zagadek. Potrzebujesz jedynie długopis, otwartą głowę, parasol w razie deszczu, kapelusz w razie upału i jakąś godzinkę czasu na fajny spacer.

Gra rozpocznie się na placu przy BWA, a przejście trasy zajmuje ok. 50 minut. Na tych, którzy odgadną hasło, czekają drobne upominki.

Udział jest bezpłatny!