Main Polecamy

Koncert Grzegorza Turnaua oraz Leszka Szczerby

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz zaprasza w niedzielę 24 września br. o godz. 18.00 na akustyczny koncert Grzegorza Turnaua oraz Leszka Szczerby, który odbędzie się w ramach 55. Bielskiej Sceny Piosenki Niebanalnej!

Koncert nosi tytuł Wieczór sowich piosenek. Artyści zaprezentują zarówno utwory z repertuaru Grzegorza Turnaua, jak i piosenki Billy Joela, Marka Grechuty, Johna Lennona i utwory Kabaretu Starszych Panów. Sami muzycy mówią, że jest to „spotkanie dwóch kolegów (…), z których jeden nie umie grać na saksofonie, a drugi na fortepianie. W programie są (…) utwory z tekstami w co najmniej dwóch językach, niektóre dwa razy bardziej znane od innych. Po trzecie – obaj panowie dwoją się (a nawet troją), by zatuszować brak innych instrumentów, i to przez blisko dwie godziny. Na widowni mile widziane są pary (wiele wątków erotycznych), zaś widzowie indywidualni mogą czuć się podwójnie zaproszeni”.

Sponsorem koncertu jest firma Fiat Auto Poland.

Bilety można nabyć przesyłając pieniądze na konto Miejskiego Domu Kultury w Bielsku-Białej 42 1240 4142 1111 0000 4826 4349 z dopiskiem Kubiszówka_Grzegorz Turnau i Leszek Szczerba_ imię i nazwisko wpłacającego_ ilość biletów.

Cena biletu w przedsprzedaży: 60 zł.

Cena biletu w dniu koncertu: 80 zł.

Serdecznie zapraszamy!