Main Zdrowie i uroda

Trening pod znakiem X

Spektakularne efekty modelowania ciała w niespełna 30 minut ćwiczeń
Xmoment to chwila, w której decydujesz się wejść w wyższy wymiar pracy nad własnym ciałem

Wieloletnie doświadczenia trenerów i instruktorów fitness, badania naukowców i wreszcie obserwacja kosmonautów spędzających długie tygodnie na orbicie, zaowocowały powstaniem nowoczesnej technologii wykorzystującej impulsy elektryczne do konstrukcji urządzenia służącego do modelowania sylwetki i fizjoterapii.
Xtrening zamiast ćwiczeń siłowych?
Wielu zadowolonych klientów potwierdza, że ta rewolucyjna forma treningu fitness skutecznie zastępuje „męki” podnoszenia ciężarów i godziny forsowania się na bieżniach. Ta futurystyczna technologia wykorzystuje potencjał prądu w walce z nadwagą, cellulitem i zbędnym tłuszczem! Impuls nerwowo-mięśniowy działa na mięśnie tak, aby w krótkim czasie, bezpiecznie, bez obciążania stawów, wykonały dynamiczne ćwiczenia. Chcesz w krótkim czasie wymodelować sylwetkę, ale odstrasza cię perspektywa spędzenia w siłowni wielu mozolnych godzin? Zapraszamy do świata Xtrening. Potrzebujesz tylko 30 minut, aby wykonać intensywny trening modelujący sylwetkę.
Kombinezon spadochroniarza
Do rozpoczęcia Xtreningu należy ubrać sportową bieliznę. Specjalny kombinezon, przypominający nieco ten, który zakładają spadochroniarze, zostaje mocno dociągnięty do ciała. W kombinezon wbudowanych jest dziewięć par elektrod, które działają na istotne, z punktu widzenia wyglądu i zdrowia, części ciała: uda, pośladki, brzuch, odcinek lędźwiowy i szyjny oraz bicepsy i łydki. Umożliwia to działanie jednocześnie na dziewięć par mięśni, a nie jak w przypadku klasycznej siłowni, tylko na wybraną. Xtrening Podłączeni do urządzenia otrzymujemy z niego miarowe impulsy o rożnym natężeniu do 100 Hz, w zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć i od możliwości naszego ciała. Xtrening zawsze prowadzony jest indywidualnie, a parametry każdorazowo dopasowywane do możliwości i samopoczucia w danym dniu. W trakcie Xtreningu wykonywane są ćwiczenia siłowe, cardio, a na koniec masaż. Wszystko w niespełna 30 minut.
Lepszy wygląd i kondycja
Dzięki takiemu sposobowi ćwiczeń można poprawić kondycję, zrzucić zbędne kilogramy, poprawić wydolność organizmu, siłę, wreszcie – wyrzeźbić ciało. Skuteczność Xtreningu potwierdzają sportowcy, korzystający z niego, aby poprawić wydajność mięśni lub zregenerować te partie ciała, które tego wymagają. Xtrening to świetny sposob na bolący kręgosłup, czy łydki. Efekty pracy mięśni czuć już po pierwszym Xtreningu, a po 4-5 widać wyraźne efekty w postaci zmniejszenia cellulitu, obwodów oraz spadku masy ciała.
Przeciwwskazania
Xtrening dozwolony jest dla osób, które ukończyły 18 rok życia. Młodsi mogą ćwiczyć wyłącznie za zgodą rodziców. Przeciwwskazaniem jest ciąża, padaczka, wszczepiony rozrusznik. Niektóre schorzenia, jak cukrzyca, wymagają wzmożonej uwagi podczas wykonywania ćwiczeń.
Bezpiecznie do pod okiem doświadczonego trenera
Założycielem marki Xtrening jest Szymon Markowski, trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, opiekun, koordynator treningów znanych sportowców na Podbeskidziu, instruktor prowadzący zajęcia w dwóch klubach fitness w Bielsku-Białej, doradca żywieniowy, wreszcie pasjonat zdrowego trybu życia, wielbiciel mocnego, ale kontrolowanego treningu.
www.xtrening.pl

.
Szymon Markowski
Trener Perosonalny/
Trener EMS by Xbody
ul.Bielska 84 Jaworze k/ Bielska-Białej
tel. 663 665 565