Main Polecamy

7 Puchar Reksia

Rozpoczęły się zapisy do udziału w 7 Pucharze Reksia. Podobnie, jak w poprzednim roku, zawody odbędą się na dwóch miejscach: w Bielsku-Białej na stoku Dębowca – 21 stycznia 2018r. oraz w Białce Tatrzańskiej przy Hotelu Bania – 18 marca 2018r.

Można już zgłaszać swój udział w zawodach na stoku Dębowca, wpisując się na listę startową oraz w zawodach przy Hotelu Bania. Liczba zawodników jest ograniczona do 400 narciarzy w jednej edycji, zatem nie warto zwlekać z zapisami do ostatniej chwili. W zależności od umiejętności oraz wieku zawodnicy będą mogli wystartować na jednej z dwóch tras (dłuższej i krótszej). W tym roku w zawodach startują dzieci w sześciu grupach wiekowych: 2004-2005, 2006-2007, 2008-2009, 2010-2011, 2012-2013, 2014 i młodsi.Wszyscy uczestnicy narciarskich zmagań otrzymają numery startowe (specjalnie zaprojektowane) oraz pamiątkowe nagrody. Przewidziane są także ciepłe napoje oraz przekąski – kultowe drożdżówki.

7 Puchar Reksia odbywa się pod patronatem Jacka Krywulta – Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Stanisława Łukaszczyka – Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska oraz pani Heleny Filek-Marszałek, wdowy po twórcy postaci Reksia, założycielki Fundacji Reksia dbającej o spuściznę po Lechosławie Marszałku. Patronat Honorowy objął pan Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Wojciech Saługa – Marszałek Województwa Śląskiego. Ambasadorem Zawodów jest Andrzej Bachleda-Curuś.

Puchar Reksia to impreza, która ma na celu propagowanie idei sportów zimowych, integracji społeczności narciarskiej, idei fair play oraz hartowania sportowego ducha najmłodszych. Wydarzenie to zostało na stałe wpisane do kalendarza imprez Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS.
Regulamin zawodów
Rejestracja Bielsko-Biała
Rejestracja Białka Tatrzańska

Magazyn 2BStyle jest patronem medialnym wydarzenia.