Main Okoliczności

“Maluch” dotarł do Toma Hanksa!

Bielszczanka Monika Jaskólska spełniła swój amerykański sen i popędziła ulicami Los Angeles maluchem “Białym”, kierowanym przez samego Toma Hanksa! Równo rok temu na Facebooku pojawił się pomysł, aby przekazać słynnemu aktorowi prawdziwego Fiata 126p. Przebojowa i pomysłowa Monika Jaskólska zrealizowała pomysł, nie uginając się pod ciężarem przedsięwzięcia. Dzięki swojemu urokowi zjednała sobie rzeszę ludzi dobrej woli, którzy pomogli jej w przedsięwzięciu.
Dzięki akcji, Bielsko-Biała znalazło się w informacjach światowych mediów, a sama pomysłodawczyni – osobą powszechnie znaną. Ale nie o rozgłos chodzi, choć ten pomaga w realizacji celu. A cel jest szczytny – pomoc dla Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej. Podczas całorocznej akcji zbierane były datki na Szpital, a sam Tom Hanks zobowiązał się do podwojenia zebranej kwoty!
Gratulujemy pomysłu i realizacji. Jesteśmy pewni, że Pani Monika nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i coś ciekawego już przygotowuje!
Źródło: wiadomości.com

Tom Hanks odjeżdża swoim nowym autem. A całe to wydarzenie to tak naprawdę akcja charytatywna na rzecz szpitala dziecięcego w Bielsku-Bialej.Z Los Angeles relacjonowała Alina Mikolajczyk!

Posted by Wiadomości on Donnerstag, 30. November 2017