Main Polecamy

Perspektywa redakcji

Fotografia modową, sporty ekstremalne, Indonezja.Czy jest coś, co może łączyć tak oddalone światy? Owszem! Cenna perspektywa młodych osób, autorów i autorek zdjęć.Projekt redakcjaBB zaprasza na wystawę fotografii przygotowaną pod okiem Inez Baturo „Perspektywa redakcji”. Wernisaż wystawy odbędzie się 10 stycznia o godzinie 17.00 w Klubokawiarni Aquarium w Galerii Bielska BWA.

Swoje prace zaprezentują: Małgorzata Tomczak, Dominika Witos, Przemek Ornicz, Marcelina Klekocińska, Bogna Tupiec, Dagmara Mętel, Dawid Sternal, Kryspin Muras, Maciek Gałuszka, Sandra Szuta, Krystian Sekut, Paweł Plata i Filip Jakubiec.

Młodzi ludzie przygotowywali zdjęcia na wystawę podczas serii warsztatów z Dyrektorką Generalną FotoArtFestivalu. Część z nich również aktywnie uczestniczyła w wydarzeniu jako wolontariusze, poznając artystów i ich prace, inspirując się ich twórczością.

Projekt redakcjaBB skupia twórczych młodych ludzi z Bielska-Białej i okolic. Zespół redakcyjny do ponad 150 osób z 30 szkół. Wspólnietworzymy teksty, zdjęcia, grafiki, filmy, które publikujemy w naszym magazynie redakcjaBB i na naszej stronie redakcjaBB.pl

KIEDY: 10 – 31stycznia 2018 r.

WERNISAŻ: 10 stycznia (środa), godzina 17.00

GDZIE: Klubokawiarnia Aquarium, Galeria Bielska BWA ul. 3 Maja 11