Main Polecamy

Świętojańskie granie !

21 czerwca 2018, godz 19.00
miejsce: GOŚCINIEC SZUMNY w JAWORZU koło Bielska-Białej

Czas PRZESILENIA LETNIEGO tworzy na terenie całej Polski aurę swoistej niepowtarzalności. Od prastarych czasów jest to szczególny dzień, obchodzony jako święto ognia, wody, słońca i księżyca. Słońce położone wtedy na najwyższym punkcie na niebie naznacza najdłuższy dzień w roku. Jego siła budzi w nas pragnienie pełni życia, odnawia głęboką świadomość sił przyrody i łączy z duchami przodków. Jest to magiczny czas zatrzymania, kiedy pragnienie powrotu do Natury i powrotu do korzeni jest w nas wyjątkowo silne. 

ŚWIĘTOJAŃSKIE GRANIE jest zaproszeniem na duchową ucztę słowiańska, która zaprowadzi was na pogranicze światów, miejsce gdzie rośnie legendarny kwiat paproci..symboliczna obietnica  wewnętrznego bogactwa i dostatku.

W tym roku organizatorzy mają ogromny zaszczyt po raz pierwszy gościć w Bielsku charyzmatyczną grupę pieśniarek z rozchwytywanego teraz już LABORATORIUM PIEŚNI. Przepełnione duchem naszych przodków i sercem śpiewane słowa zapomnianych ballad, pieśni i przyśpiewek, niewątpliwie zagrają na strunie naszej duszy, przywracając zagubione gdzieś pragnienie życia w harmonii z Naturą. Przed nami niepowtarzalny koncert, z którego wiadomo, że wszyscy wyjdą z sercami wypełnionymi na nowo bliżej nieokreślonym pięknem isnienia..wiarą, że to co w nas, na zawsze pozostanie nieposkromioną siłą.

CENA BILETU 75zł

KUP BILET: https://eventon.click/wydarzenia/swietojanskie-granie-2/