Main Miejsca

Luksusowa holenderska marka w Bielsku-Białej

MY HONEY HOME – Salon Wnętrz w Bielsku-Białej, ul. ks. St. Stojałowskiego 31 powiększa w listopadzie ekspozycję o kolejno piętro, gdzie swoje meble, lampy, dywany i dekoracje w formie gotowych aranżacji zaprezentuje znana i ceniona w świecie designu wnętrz holenderska marka Eichholtz.

Będzie to trzeci w Polsce, po Warszawie i Szczecinie oraz jedyny na Śląsku flagowy showroom tego producenta pełen ciekawych inspiracji i propozycji. Kolekcje Eichholtz odzwierciedlają najnowsze światowe trendy w designie, zachwycają zarówno zwolenników klasyki jak i nowoczesnych form, szlachetnych detali a przede wszystkim tworzą wyjątkowy, pełen elegancji i nastroju charakter we wnętrzu.

Aranżacje salonu powstały we współpracy Dyrektor Kreatywnej My Honey Home Beaty Wojciechowskiej-Hańderek oraz głównego stylisty marki Eichholtz Floriana Roozena.

Wnętrza i kameralne bistro

My Honey Home to salon wyjątkowych wnętrz. Tutaj spotykają się najnowsze trendy z zawsze aktualną klasyką, modne wzory i kolory z pięknymi pastelami i ponadczasowym black & white, miękkie welury znajdują swoje odbicie w świetle eleganckich luster a nowojorski look przeplata się z klimatem Humpton, Modern Classic i francuskim szykiem. W tle, niejako dla uzupełnienia przyjemności, kameralne bistro witające Klientów My Honey Home i Gości aromatem wybornej kawy i domowego ciasta. W My Honey Home naprawdę wygodnie i przyjemnie można się urządzić:) W przenośni i dosłownie. Przy filiżance pysznej kawy można skorzystać z usług architekta czy dekoratora, doradzić się w sprawie wyboru tapet, dekoracji czy kolorów do aranżacji konkretnego wnętrza. Warty podkreślenia jest także fakt, że w ofercie salonu są także usługi towarzyszące: wykonanie projektu, dekoracji okien, szycie poduch, pledów pod konkretny projekt, sygnowanych np. inicjałami właścicieli lub w inny sposób zindywidualizowane a także wykonanie mebli pod konkretny projekt. Proponujemy także grupy specjalistów do przeprowadzenia remontu, co sprawia, że nasze usługi stają się bardzo kompleksowe. W jednym miejscu – kompleksowo – wygodnie. W uzyskaniu wymarzonego efektu pomagają liczne inspiracje  w postaci gotowych aranżacji. Wybór jest bardzo duży. Co najważniejsze, większość wyposażenia tj. mebli, dywanów, lamp czy dekoracji jest dostępna na miejscu. Kolekcje uzupełnia bardzo duży wybór tapet, podłóg, listw dekoracyjnych. Zatem nie tylko wygodnie i przyjemnie, ale także kompleksowo.

W jakim stylu urządzimy wnętrze w salonie MY HONEY HOME?

Cenimy angielską klasykę we wnętrzach, kochamy styl NEW YORK z eleganckimi detalami i pięknymi welurami, przyjemny i lekki Humpton, czy francuski szyk, ale wśród aranżacji można dostrzec także elementy Modern Classic czy American Glamour. Rzecz, która łączy wszystkie aranżacje to wyjątkowy nastrój, który sprawia, że we wnętrzach które proponujemy chce się pozostać na dłużej. Kuszą elegancją, zwracają uwagę charakterem oraz harmonią barw i światła. Wszystko zaaranżowane z niezwykłą dbałością o detale, dobrą jakość produktów i to coś co trudne do opisania a bardzo istotne – atmosfera, klimat, nastrój…stylowo, przyjemnie.

Najbardziej wyjątkowe jest w MY HONEY HOME – połączenie salonu wnętrz z kameralnym bistro, co powoduje, że udało się stworzyć miejsce wypełnione eleganckimi przedmiotami i dobrą ofertą w zakresie aranżacji wnętrz a jednak na luzie, z gościnną atmosferą prawie jak w domu , bo to przecież HOME… Honey Home.

Magazyn 2B STYLE jest patronem medialnym otwarcia salonu marki Eichholtz w Bielsku-Białej.