Main Okoliczności

Śląska premiera „PSÓW” Pasikowskiego za nami

16 stycznia w Katowicach odbył się przedpremierowy pokaz trzeciej części kultowej produkcji Władysława Pasikowskiego – „PSY. W imię zasad”. Na premierze nie zabrakło Bogusława Lindy oraz producentów – Klaudiusza Frydrycha i Jarosława Hendzla. Partnerem filmu oraz gospodarzem jego śląskiej premiery jest firma Mokate.

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wyszedł z więzienia i wkroczył w nową Polskę, w której nic nie było takie, jak zapamiętał. Kto i co czekało na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku spędził „za kratami”? Jak odnalazł się w nowym dla siebie świecie i rzeczywistości? Tego dowiedzieli się widzowie śląskiej premiery „PSÓW”.

„Wspomnienia wracają”, „świetny film”, „wspaniały wieczór”, „doskonała kontynuacja serii”, „trzecia część równie kultowa, co dwie pierwsze” – to tylko niektóre z bardzo wielu pozytywnych opinii widzów po czwartkowym seansie, któremu towarzyszyła degustacja kaw i herbat Mokate.

Producentami filmu „PSY 3. W imię zasad” są Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu „Jacka Stronga” oraz Jarosław Hendzel i Janusz Dorosiewicz, producent hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski.