Kulinaria Main Okoliczności

Plebiscyt “Browar z Duszą 2022” rozstrzygnięty

Wśród laureatów plebiscytu “Browar z Dduszą 2022” znalazł się Browar Miejski z Bielska-Białej, który zdystansował w swojej kategorii kilkanaście innych browarów z całej Polski. Tegoroczne trofeum „Browar z Duszą 2022” otrzymały obok Browaru Miejskiego, Browar Zamkowy w Cieszynie oraz Browar Okocim.

Browar Miejski od ponad dekady gości klientów z całej Polski i zagranicy. Chętnie zaglądają tu także bielszczanie, bo w żadnym innymi miejscu w mieście nie warzy się piwa na oczach smakoszy.
W wyremontowanej przed laty kamienicy znajduje się przytulna piwiarnia, w której serwowane są wyśmienite piwa. Receptury wielu z nich oparte są o pochodzące sprzed wieku przepisy. Między innymi znakomitego Bielitzera. W piwnicach Browaru destylowana jest także piwowica, której smak na pewno docenią fani mocniejszych trunków. Unikalne smaki piwa, smaczne dania i profesjonalna obsługa zostały nagrodzone w plebiscycie zorganizowanym przez magazyn AgroIndustry.

Serdecznie dziękuję wszystkim naszym klientom i fanom, którzy oddali na nas głos w plebiscycie Browar z Duszą. Dziękuję w imieniu wszystkich pracowników za docenienie naszej 11-letniej codziennej pracy. Miejsce i jego charakter tworzą razem z nami nasi klienci. To oni motywują nas do warzenia dobrego piwa, przygotowania smacznego jedzenia oraz do stałego uatrakcyjnienia oferty – powiedział Jan Wiencek, właściciel Browaru Miejskiego.

Redakcja portalu 2bstyle serdecznie gratuluje zwycięzcom plebiscytu.

foto: Browar Miejski