Main Polecamy Zdrowie i uroda

Bezpłatne badania TSH dla Mam

Nie ma cenniejszego prezentu, niż zdrowie! Dlatego z okazji Dnia Matki Gemini Park Bielsko-Biała wspólnie ze Szpitalem Żywiec zapraszają wszystkie Mamy na bezpłatne badanie TSH, dzięki któremu będzie można sprawdzić prawidłowość funkcjonowania tarczycy.

Wszyscy wiemy, ale nie zawsze pamiętamy, że regularne badania zmniejszają szanse zachorowania na wiele groźnych schorzeń, dlatego celem naszej inicjatywy jest umożliwienie kobietom sprawdzenia swojego zdrowia, tym bardziej, że wyniki badania poziomu TSH pozwolą ocenić funkcjonowanie tarczycy – jej ewentualną nadczynność lub niedoczynność.

Aby skorzystać z bezpłatnych badań, należy zgłosić się 26 maja do „Punktu Pobrań. Profilaktyka 40 PLUS” w Gemini Park Bielsko-Biała, który zlokalizowany jest na poziomie 1., naprzeciwko salonu home&you. Punkt czynny będzie już od godz. 8:00 i działać będzie do 17:00, jednak należy wziąć pod uwagę, że liczba badań, która zaplanowana jest w tym dniu będzie ograniczona.

Badania TSH dotyczą kobiet, są dobrowolne i bezpłatne oraz nie trzeba się na nie wcześniej rejestrować.

Warto również dodać, że aż do 30 czerwca 2022 r. wszystkie osoby mające rocznikowo ukończone 40 lat mogą skorzystać w Punkcie Pobrań z bezpłatnych badań diagnostycznych z programu „Profilaktyka 40 PLUS”. Ponadto, w Punkcie można także wykonać wszystkie badania laboratoryjne z oferty Szpitala Żywiec.

Nie zapominajmy również o tym, że radosne, rodzinne święto, jakim jest Dzień Matki, to idealna okazja, aby podziękować i docenić Mamy za ich poświęcenie, miłość i rodzicielski trud. Dlatego zachęcamy do zadbania o to, co mamy najcenniejsze: zdrowie najbliższych.