Main Styl życia

NAUKATOSZTUKA, A MY JESTEŚMY ARTYSTAMI!

Sześcioro licealistów z Bielska-Białej i okolic łączy siły, by edukować rówieśników na temat efektywnej nauki. Ich projekt społeczny, NaukaToSztuka, jest realizowany w ramach ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii i już od października ubiegłego roku pomaga młodym Polakom w szeroko pojętym samorozwoju.

Na swoich mediach społecznościowych szóstka przyjaciół dzieli się informacjami dotyczącymi najskuteczniejszych sposobów uczenia się i promuje indywidualne podejście do nauki. W nagrywanym od stycznia podcaście, dostępnym na platformie Spotify, NaukaToSztuka przeprowadza rozmowy z ciekawymi i ambitnymi ludźmi na tematy szeroko pojętego rozwoju poza szkolną podstawą programową.

W najbliższych planach tego projektu znajduje się przeprowadzenie prelekcji w bielskich szkołach, a także wypuszczenie e-booka gromadzącego całą wiedzę zespołu z zakresu edukacji. Już niedługo, na terenie całego Bielska-Białej będzie można wypatrywać plakatów i ulotek promujących ten ambitny projekt. Jedną z ciekawszych ostatnich realizacji było przeprowadzenie wywiadu z Michałem Kuryłkiem – założycielem słynnej Wyciskarki Potencjału i Wydawnictwa Ogarnięcia, który znalazł się na liście Forbes 25 under 25. Rozmowa z Kuryłkiem ukaże się w przeciągu kilku najbliższych dni w podcaście NaukaToSztuka.

Projekt uzyskał m.in. honorowy patronat Prezydenta Miasta Bielska-Białej oraz patronat Fundacji ING Dzieciom.

Po wszystkie treści publikowane przez zespół NaukaToSztuka zapraszamy na media społecznościowe zespołu:

TikTok: https://www.tiktok.com/@naukatosztukazwzt?_t=8X3JuRViWJy&_r=1

Instagram: https://www.instagram.com/naukatosztukazwzt/

Spotify: https://open.spotify.com/show/4hEstAE4dCCGrqSpNrpb7l?si=KsevR5NPTouUGVgl2-ICYQ&utm_source=copy-link&nd=1

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100086916716923