Main Moda

FashionPhilosophy wraca do Polski

Najważniejsza polska impreza modowa FashionPhilosophy Fashion Week Poland startuje z przytupem – wybieg pośród secesyjnych kamienic Bielska-Białej, a na nim kolekcje topowych projektantów.

 

Pozostały mniej niż 2 tygodnie do FashionPhilosophy PRE-PARTY w Bielsku-Białej.

FashionPhilosophy to marka dobrze znana w Łodzi, Berlinie i Mediolanie, teraz do grona tych miast dołącza Bielsko-Biała, a jesienią Katowice. Nadchodząca edycja to nowa forma, nowa odsłona, nowa lokalizacja.

Na wybiegu zobaczymy sławy świata mody i zupełnie nowe twarze, marki z podbeskidzia, z Polski, ze świata: Maciej Zień, Jarosław Ewert, Aline Celi, Kaya by Karo, Rockmädchen, Mo.Ya, Marta Kuszyńska, Kamy Made In Kraków.

FashionPhilosophy PRE-PARTY to oficjalna impreza promująca powrót do gry FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Jeszcze w 2018 roku, w październiku, Katowice staną się nowym miastem mody i domem dla kolejnych edycji imprez spod szyldu FashionPhilosophy. Impreza promująca odbędzie się już 29 czerwca na ulicy Ratuszowej w Bielsku-Białej i będzie wydarzeniem otwartym.

FashionPhilosphy PRE-PARTY będzie imprezą otwartą – przyjdź zakochaj się w modzie!

Impreza odbędzie się dzięki wsparciu:

Okay Taxi – nowego przewoźnika, biorącego szturmem podbeskidzki rynek. Punktualni i sumienni, perfekcyjnie dbają zarówno o klientów indywidualnych, biznesowych oraz o tych, składających najbardziej niestandardowe zamówienia.

Agata Meble – ekspertów w polskim designie użytkowym. Od ponad 60 lat inspirują i urządzają domy Polaków. Ich salony rozsiane są po całym kraju, a jakość znana jeszcze szerzej.

Renault Wektor – największego dealer Renault na Podbeskidziu. Profesjonalizm i doradztwo to dewiza ich salonu i serwisu. Z nimi dobry biznes jest gwarantowany.

Kuna System – Strażników jakości wody. Pozwalają nam cieszyć się nieskazitelnie czystą wodą, dzięki generalnej dystrybucji produktów szwedzkiej firmy Bluewater. Uzdatniają wodę pitną nadając jej niespotykanie wysoką jakość.

Sypień Stomatologia – Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej braci Sypień. Profesjonaliści w każdym calu, dbający o największy komfort każdego pacjenta.

Za sterami FashionPhilosophy stoją nowi szefowie marki, czyli Dyrektywa Sp. z o.o. i MyStyle Events oraz oficjalny producent wydarzenia – śląska Agencja Eventowa Extomusic

Magazyn 2B STYLE objął patronat medialny nad wydarzeniem.