Main Okoliczności

Poczuj się jak prawdziwy piłkarz

TS Podbeskidzie wystawiło niezwykłą sesję fotograficzną na licytację charytatywną

 To niepowtarzalna okazja by poczuć się jak prawdziwy piłkarz i przeżyć sesję zdjęciową identyczną z tą, jaką przechodzą profesjonalni zawodnicy, tuż po podpisaniu kontraktu z klubem!

Sesja realizowana będzie przez oficjalnego fotografa klubowego, obejmuje zdjęcia w stroju meczowym na stadionie, w szatni drużyny oraz w studio. Z tego spotkania zostanie wyjątkowa pamiątka w postaci zdjęć, które klub przekaże w formie plików oraz wydruku na papierze fotograficznym. Termin sesji zostanie ustalony indywidualnie i dopasowany do potrzeb zwycięzcy licytacji.

Licytacja prowadzona jest w grupie facebookowej “Wiktor Szczechowiak SMA Licytacje”, dochody trafią na rzecz Wiktorka z Węgierskiej Górki. To trzyletni chłopiec, który choruje na SMA czyli rdzeniowy zanik mięśni schorzenia wymagającego użycia najdroższego leku świata – terapii genowej, której koszt to ponad 9 mln złotych.

Równolegle klub prowadzi akcję pod hasłem #Ekstrapomoc, w ramach której licytowane są koszulki wszystkich klubów Ekstraklasy z autografami zawodników. Koszulki również trafiają na licytacje dla Wiktorka.

  • Licytuj sesję fotograficzną na Stadionie Miejskim:

https://m.facebook.com/groups/152438540010549/permalink/199619331959136/

  • Czytaj więcej o Wiktorku:

https://tspodbeskidzie.pl/ekstrapomoc