Ekologia Main

Pchli Targ w Jaworzu

30 lipca rozpocznie się kolejny Pchli targ w Gminie Jaworze. Organizatorzy zapraszają do Amfiteatru w Jaworzu w godzinach od 10.00 do 15.00. Na bazarku będzie można nabyć lub wymienić różne towary oraz produkty, głównie używane.
Pierwsza edycja Pchlego Targu w Jaworzu odbyła się w roku 2015 i jest (jak zachwalają organizatorzy) super sposobem na zmniejszenie ilości śmieci w gospodarstwach domowych. Działamy w duchu ZERO WASTE czyli tak by nasze codzienne zachowania redukowały powstawanie śmieci lub dawały drugie, trzecie życie rzeczom, nie wyrzucajmy czegoś co się może przydać innym!!! -mówi Ania Indianka Sobańska organizator bazarku.
Takie wydarzenie wyprzedaży rzeczy jest super pomysłem na lokalne spotkanie pod patronatem Wójta Gminy Radosława Ostałkiewicza oraz Pani Jolanty Wotowskiej dyrektor Biura Promocji Gminy Jaworze, którzy zawsze otwarci z zaangażowaniem wspierają oddolne inicjatywy, za co organizaotrzy serdecznie dziękują!!!

Pchli targ odbywa się  na otwartej przestrzeni, w razie deszczu impreza zostanie odwołana. Zapraszamy serdecznie mieszkańców i sąsiadów, działajmy ekologicznie w naszych małych społecznościach.