Sport

Diverse Downhill Foto Contest: ustrzel zdjęcie i wygraj!

Już w najbliższy weekend, 15-16 lipca, na stoku góry Żar najlepsi zawodnicy powalczą w Mistrzostwach Polski w zjeździe na rowerach. Zapowiada się niesamowita rywalizacja pomiędzy topowymi zawodnikami. Na starcie nie zabraknie oczywiście urzędującego Mistrza Polski Sławka Łukasika, który w miniony weekend zajął 16 miejsce w zawodach Pucharu Świata w Lenzerheide(w rankingu Międzynarodowej Unii Kolarskiej UCI zajmuje 14 miejsce) -to najlepszy wynik w historii polskiego zjazdu.Jeśli więc chcecie zobaczyć na żywo starty naszego najlepszego zawodnika oraz ustrzelić go na zdjęciu zapraszamy do Międzybrodzia Żywieckiego na Mistrzostwa Polski i do wzięcia udziału w Diverse Downhill Foto Contest.

Podobnie jak w zeszłym roku, podczas Diverse Downhill Foto Contest nagrodzeni zostaną autorzy najlepszych kadrów uchwyconych w Międzybrodziu Żywieckim.

Konkurs rozegrany zostanie w dwóch turach: eliminacje odbędą się na oficjalnym profilu DDHC na Facebooku(http://www.facebook.com/downhillcontest), a etap finałowy na łamach portalu Interia.pl.

Wszyscy, którzy będą chcieli wziąć udział w konkursie będą mieć dziesięć dni (licząc od dnia zakończenia zawodów) na nadesłanie maksymalnie trzech zdjęć. Na fan page’u Diverse Downhill Contest opublikowanych zostanie 20 najlepszych kadrów wybranych przez komisję konkursową.

W wyniku głosowania przez „polubienia” wybranych zostanie 6 prac, kolejne 6 wybierze organizator. Wszystkie one powalczą w finale na Interia.pl. Laureata lub laureatkę konkursu poznamy 9 sierpnia. Dodatkowo organizator przyzna jedno wyróżnienie. Zwycięzca plebiscytu na Interia.pl otrzyma pakiet nagród od Diverse o wartości 400 zł. Laureat wyróżnienia – bon o wartości 200 zł do zrealizowania w sklepach Diverse w całej Polsce.Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj:

http://www.downhillcup.eu/downhill,Konkurs.html

Jeśli więc pasjonuje cię fotografia sportowa oraz lifestyle’owa nie zastanawiaj się dłużej! Weź aparat na Żar, ustrzel najlepsze foto i zmierz się w Diverse Downhill Foto Contest.

Zapraszamy również wszystkich kibiców, aby ten wakacyjny weekend spędzili kibicując najlepszym polskim zawodnikom walczącym o tytuł Mistrza Polski w pięknej scenerii góry Żar oraz malowniczym krajobrazie okolicznych szczytów Beskidu Małego. Zdecydowanie warto wybrać się do Międzybrodzia Żywieckiego 15 i 16 lipca.

Z kolei wszystkim tym, którzy chcieliby się znaleźć w konkursowym kadrze podczas swojego startu, przypominamy, że zapisyonlinedo Mistrzostw Polski trwają do 12 lipca do godziny 24:00.Link do zgłoszenia:

http://www.downhillcup.eu/downhill,zgloszenie.html

Regulamin zawodów wraz z kategoriami startowymi oraz harmonogramem znajduje się na stronie zawodów. (http://www.downhillcup.eu/downhill,regulamin.html)

Harmonogram zawodów:

15.07.2017

godz. 08:30 – 13:00 – przyjmowanie zgłoszeń, wydawanie numerów startowych

godz. 08:30 – 09:30 – obowiązkowa piesza inspekcja trasy przez zawodników (dotyczy zawodników z licencją)

godz. 09:30 – 15:00- obowiązkowy trening z zatrzymywaniem

godz. 15:00 – 17:00 trening non stop dla zawodników z licencją

godz. 17:00 – Monster BEST WHIP Contest

16.07.2017

godz. 08:00 -odprawa służb zabezpieczających i wywieszenie list startowych w biurze zawodów

godz. 8:30 – 10:00 – trening dla wszystkich kategorii

godz. 10:00 – 11:00 – trening tylko dla zawodników z licencją kolarską

godz. 11:30 – 13:30 – eliminacje

godz. 14:00 – 16:00 – finały

15 minut po zakończeniu finału – dekoracja zwycięzców

Oficjalna zapowiedź video: https://youtu.be/I4elAXSfQTQ

Oficjalna strona: www.downhillcup.eu

Oficjalny profil na Facebook`uwww.facebook.com/downhillcontest

Organizator: SPORTAINMENT www.sportainment.pl

https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency/