Main Polecamy

LemON w Bielskim Centrum Kultury

Po pełnych energii występach na największych festiwalach (Przystanek Woodstock, Europejski Stadion Kultury) i w największych klubach, LemON rusza w niezwykle emocjonalną, intymną i liryczną trasę w swojej 5. letniej karierze. Obok TU zagrają pierwszy raz na żywo materiał z płyty Etiuda Zimowa!

Trasa “TU | Etiuda Zimowa” to najbardziej artystyczne przedsięwzięcie zespołu. Wyjątkowe połączenie dwóch albumów wymaga wyjątkowej oprawy. Tym razem LemON zaprasza do filharmonii i pięknych sal koncertowych, w których intrygujące aranżacje i dźwięki wybrzmią w teatralnej oprawie wizualnej a liryczność przeplatać się będzie z nieokiełznaną drapieżnością.

Tylko na jesienno -zimowej trasie zespołu możecie wygodnie usiąść i delektować się dźwiękami płynącymi ze sceny.
To świetna okazja dla wiernych fanów, by poznać nowy rozdział w twórczości zespołu, a dla nowych słuchaczy okazja by przekonać się z czego wynika jego fenomen.

30 listopada o godz. 19.00 Bielskie Centrum Kultury zaprasza na Andrzejki z zespołem LemON. Polsko-łemkowsko-ukraiński zespół muzyczny założony został z inicjatywy wokalisty Igora Herbuta. Nazwa zespołu jest połączeniem cząstki nazwy Łemkowszczyzna Lem oraz angielskiego ON. Grupa wygrała plebiscyt BCK na wykonawców, którzy powinni wystąpić w Bielsku-Białej w roku 2017.