Main Okoliczności Zdrowie i uroda

Bezpłatne badania profilaktyczne 40+

„Punkt Pobrań. Profilaktyka 40 PLUS” to wspólna inicjatywa Gemini Park Bielsko-Biała oraz Szpitala Żywiec, która ma na celu popularyzację i zwiększenie dostępności bezpłatnych badań diagnostycznych z programu „Profilaktyka 40 PLUS”. Aż do 30 czerwca 2022 r., w Gemini Park można wykonywać badania, dzięki którym sprawdzimy w jakiej kondycji jest nasz organizm.

Aby skorzystać z bezpłatnych badań, należy mieć rocznikowo ukończone 40 lat i zgłosić się do Punktu Pobrań w Gemini Park Bielsko-Biała, który zlokalizowany jest na poziomie 1., naprzeciwko salonu home&you. Punkt czynny jest od poniedziałku do soboty, w godz. 8:00-17:00 i co ważne – badania zrealizować można bez wcześniejszej rejestracji. Wystarczy tylko przyjść z dowodem osobistym, najlepiej na czczo, czyli 6 godzin po posiłku.

Na miejscu należy wypełnić ankietę programu, na podstawie której system przydzieli 1 z 3 dostępnych pakietów badań dostosowanych do potrzeb i stylu życia. Dlatego tym bardziej warto skorzystać, by zyskać wiedzę o swoim aktualnym stanie zdrowia, zdiagnozować chorobę na wczesnym jej etapie i ustalić skuteczny plan leczenia, tak aby uniknąć ewentualnych powikłań zagrażających zdrowiu.