Main Sport

Niespodzianka dla siatkarek z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet na siatkarki BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała czekała niespodzianka…

Całość akcji była owiana tajemnicą, a o wydarzeniu wiedzieli jedynie trenerzy, którzy wspólnie z Zarządem Bialskiego Klubu Sportowego SA i pracownikami klubu przygotowali dla bielskich siatkarek niespodziankę. Wszystko rozpoczęło się od spaceru z siedziby BKS w kierunku ulicy 11 listopada. Bielskie zawodniczki nie miały pojęcia dokąd i w jakim celu idą, dlatego, gdy po kilkunastu minutach cała grupa dotarła do Pasażu Pod Orłem i butiku Lilou były bardzo zaskoczone.

W środku zostały przywitane przez Kierownika Sklepu Lilou w Bielsku-Białej – panią Katarzynę Gębarską oraz Prezesa Bialskiego Klubu Sportowego SA – Andrzeja Pycia, który z okazji Dnia Kobiet złożył siatkarkom i fizjoterapeutce BKS PROFI CREDIT Elżbiecie Handzlik najlepsze życzenia i wręczył specjalnie przygotowane przez Lilou na tę okazję bransoletki z pozłacanymi medalikami, na których wygrawerowane zostały pseudonimy bielskich siatkarek.

Lilou to Partner BKS PROFI CREDIT, który współpracuje z bialskim klubem od początku 2017 roku. Dzięki tej współpracy po każdym meczu ORLEN Ligi w Bielsku-Białej, najlepsza siatkarka meczu oprócz statuetki otrzymuje bransoletkę z napisem MVP. Ten stylowy i oryginalny upominek jest niezwykłą pamiątką tych pięknych chwil związanych ze zwycięstwem i wyróżnieniem w meczu.

Zobaczcie filmik z tego wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=WkU2cwb9OkE&feature=youtu.be