Main Polecamy

Dzień Tolkienowski oraz konkurs Strefa Tańca w Kubiszówce

STREFA TAŃCA 2017

20 maja 2017 r. o godz. 10.00 w bielskiej Kubiszówce już po raz piąty odbędzie się konkurs choreograficzny „Strefa tańca”. Konkurs skierowany jest do instruktorów grup tańca współczesnego oraz do młodych uczestników zajęć tanecznych układających własne choreografie.

Promowana będzie kreatywność i wyobraźnięamłodych tancerzy, będących autorami własnych układów tanecznych.

Zgłoszenia na konkurs prosimy wysyłać mailem: (kubiszowka@vp.pl), drogą pocztową (ul. Słowackiego 17, 43-300 Bielsko-Biała) lub składać osobiście w sekretariacie Kubiszówki do 28 kwietnia 2017 r.

Szczegółowe informacje odnośnie konkursu są podane w regulaminie, który jest do pobrania na naszej stronie: http://www.mdk.beskidy.pl/index.php?s=1&fun=more&id=3716

***

DZIEŃ TOLKIENOWSKI W KUBISZÓWCE

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz wraz z Akademią Fantastyki i Japońskich Sztuk Walki Jedi – Takeda zaprasza wszystkich fanów twórczości J.R.R. Tolkiena do wspólnego spędzenia soboty 29 kwietnia w klimacie fantasy!

Przygotowano niezwykłe atrakcje, między innymi: tematyczne warsztaty twórcze i prelekcje, widowiska w wykonaniu Akademii Fantastyki oraz liczne konkursy z nagrodami. Będzie można sprawdzić swoją wiedzę o dziełach Tolkiena  oraz znajomość cyklu filmów o „Władcy Pierścieni”. Oczywiście nie zabraknie konkursu na najlepszy kostium tolkienowski. Podczas gier planszowych poznacie też podstawy języka mieszkańców Śródziemia!

Serdecznie zapraszamy na fantastyczną sobotę!