Main Zdrowie i uroda

W harmonii ze sobą

Zmęczeni tempem życia, z trudem znajdujemy czas dla siebie. Brakuje nam snu, zapominamy o odpowiedniej diecie, a przecież styl życia ma bardzo duże znaczenie nie tylko dla naszego zdrowia, ale również dla utrzymania kondycji i zachowania młodości. Jak zatrzymać upływający czas, by jak najdłużej korzystać z dobrego samopoczucia i młodego wyglądu? Takim miejscem w Bielsku-Białej, które może nam pomóc w dążeniu do piękna i harmonii, jest centrum kosmetyczne Studio Paula body & soul.

Holistyka w każdym wymiarze
Dla właścicielki Studia Paula body & soul, Pauliny Matuszewskiej, najważniejsze jest holistyczne podejście do pielęgnacji skóry, obejmujące wiele aspektów składających się na odpowiedni styl życia – właściwą dietę, aktywność fizyczną oraz dobre samopoczucie.
– Moje rozmowy z kobietami uświadomiły mi, w jakim chaosie żyjemy na co dzień, jak staramy się godzić wiele obowiązków i jak trudno nam znaleźć czas na konsekwentną pielęgnację. Współczesne kobiety same stawiają sobie wiele wyzwań, dlatego w dążeniu do harmonii potrzebują miejsc takich, jak nasze – mówi Paulina Matuszewska.
Studio Paula body & soul mieści się w białym domu przy ulicy Zielonej w Bielsku-Białej i niedawno przeszło totalną metamorfozę. Znajdują się w nim cztery przestronne gabinety, przeznaczone do przeprowadzania różnych zabiegów: Aroma Room, Face & Body, Mani & Pedi, Medycyna Estetyczna. Poza zabiegami na twarz i ciało w ofercie studia znajdziemy liczne masaże, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i naturalnej oraz specjalność właścicielki studia – makijaż na wyjątkowe okazje.
Masaże dla dwojga
Nowością w Studio Paula body & soul są masaże dla dwojga, nie tylko dla par. W nastrojowej atmosferze możemy wejść do świata relaksu i znaleźć czas wyłącznie dla siebie i bliskiej nam osoby. Takie oderwanie od rzeczywistości połączone z głębokim relaksem sprawia, że po zabiegu poczujemy się jak nowo narodzeni. W czasie jego trwania możemy ze sobą rozmawiać albo przeżywać go w ciszy, a także delektować się lampką wina. Wygodne usytuowanie stołów do masażu daje nieograniczone możliwości spędzenia tego wyjątkowego czasu.
Cały dzień dla siebie
Są w życiu kobiety takie momenty, kiedy potrzebuje szczególnej pielęgnacji. Pragnie zatrzymać się, spojrzeć na siebie w nowym świetle, oderwać się od codzienności. Nowa oferta Studia Paula body & soul pozwala na spędzenie w nim całego dnia i odnowę twarzy oraz ciała. Szeroka gama zabiegów połączonych z relaksacją to propozycja dla osób, dla których istotna jest kompleksowa kosmetyka. Znajdując czas tylko dla siebie, pozwalamy specjalistom ze Studia Paula body & soul zadbać o skórę twarzy, dłonie, stopy i całe ciało. Liczne rytuały oczyszczająco-pielęgnujące dostosowane są do potrzeb każdej klientki. Nowością jest zabieg antycellulitowy SPM Digital, wspomagający w walce z nielubianą przez kobiety pomarańczową skórką. SPM Digital to aparat cechujący się bardzo wysoką skutecznością działania.
Profesjonalne preparaty do zabiegów
– W trosce o wysoką jakość i skuteczność proponowanych zabiegów poszukiwałam preparatów naturalnych, o wysokim stężeniu czynników aktywnych. Dlatego kilka lat temu rozpoczęłam współpracę z firmą Biologique Recherche, której preparaty między innymi stosuję w swoim studiu – mówi Paulina Matuszewska. Biologique Recherche to marka znana z produktów o wysokiej skuteczności oraz spektakularnych efektów w odmładzaniu i przeciwdziałaniu procesom starzenia się skóry. Jej sekret to łączenie unikatowych preparatów z autorskimi masażami opracowanymi przez specjalistów marki. Profesjonalne zabiegi koncentrują się na konkretnych problemach skórnych. – Ufam tej marce, ponieważ nieraz przekonałam się, jak doskonałe daje ona efekty nawet przy skomplikowanych przypadkach – dodaje Paulina Matuszewska. Biologique Recherche ma również w swojej ofercie kosmetyki do pielęgnacji domowej, dostępne w Studiu Paula body & soul. W Bielsku-Białej są jedynie dwa miejsca, w których pracuje się na preparatach tej francuskiej marki. – Oczywiście w moim salonie pracujemy również na produktach innych firm, ponieważ każda skóra jest inna i wymaga innego podejścia. Zawsze zaczynam od wnikliwej rozmowy z osobą, która do mnie przychodzi – wyjaśnia właścicielka Studia Paula body & soul, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu szkoleniach i warsztatach w Polsce i w Europie. – Często okazuje się, że tradycyjna terapia skóry jest niewystarczająca, wówczas kieruję klientkę do specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Staram się podchodzić z pokorą do swojej pracy, bo jestem świadoma, w jakim zakresie pielęgnacja i kosmetyka mogą pomóc trafiającym do mnie osobom. Dzięki kuracjom proponowanym w naszym gabinecie rodzi się szczególny rodzaj więzi, który pozwala klientce na zaufanie, a nam na dobranie odpowiednich dla niej preparatów i zabiegów – podsumowuje Paulina Matuszewska i zaprasza do poznania nowej odsłony salonu Studio Paula body & Soul przy ulicy Zielonej w Bielsku-Białej.

Studio Paula – Body & Soul
ul. Zielona 6, 43-300 Bielsko-Biała
tel. kom. 604 355 641
e-mail:kosmetyka@studiopaula.pl
www.studiopaula.pl

artykuł sponsorowany